Brangusis, tu šian ant dietos?


Įrašas ne apie visus pasaulio vyrus, bet apie tuos, apie kuriuos.

Jis išrinko stabdžius (ir šiaip žadėjo sutvarkyti viską kitką moce), bet sako, kad sudės atgal, jeigu paprašysiu? Sunku suvokti! Tai garbės - duoto žodžio - reikalas: užbaigti pažadėtą darbą, nesvarbu kokios aplinkybės. 
 
Paprašiau negazuoto vandens. Tai ponaičiui iškilo klausimas, kodėl negazuoto? Ir man net nespėjus atsakyti, kad "nežinau, skaniau", ponaitis jau rėžė savo tiradą: "teisingai, nes su burbuliukais storina".

Su karoliais? Ir auskarais? Komplekt/są užbaigia maikutė gilia iškirpte, kai matosi krūtinės plaukai.

Šian jam iškrovos diena. Kasss?
Pamėgintumėte kas mėnesį nukraujuoti dozę kraujo ir dar su oho-kokiais  skausmais. Tikrai negalvotume apie iškrovas. Trūksta problemų, matyt? 

Kapoja prifarširuotas salotikes su komentarais, kad reikia organizmui išsivalyti, nes valgom "šūdiną" maistą. 

Dauguma aplinkinių vaikinų bėdavojasi, kad šiandien sveria tiek ir tiek. Aš, pagalvojau, svėriausi tik šūlioje. Kitaip - per privalomą surašymą mane svėrė med. punkte.

Arba dar vienas sureikšmina (ir kalba apie tai!) kokybiškų veido kremų įtaką jo išvaizdai. (...) Žodžiu!

Sakau, gal pasimatom. Sako, tai atmink į jo miestą! Ar turite savigarbos? O jeigu ji net pakviečia - gal neišsisukinėkite, jeigu persigalvojote? 

Ir koks dar persigalvojote? Nebėra nuotaikos? Susikiškite tą nuotaiką atgal. Susitarimas yra susitarimas, ypač - jeigu ji laukia.

Arba - jei nėra nuotaikos ar šiaip depresija, esate pikti, vis tiek savo ne-nuotaiką užkraunate panelei/ draugei? Atsikvošėkite - pagarba turi išlikti. Arba - variantas - reikia pasakyti, kad ponaičiui nekažką. Pasakyti - vadinasi gerbti ir suprasti, kad adresatė irgi turi žinoti, o ne nemaloniai jaustis.

Nusiraminkite su tuo sekso kultu, OK. Kodėl norite, kad mergina jus/ tave pasiimtų? Tai visiškas vyro savigarbos reikalas - užkariauti merginą/ moterį. 

Ir kodėl aš turiu mokėti už tą kotletą kabake? Ar - netgi - už arbatą??

Taigi. Atrodytų, taip būna tik filmuose. Ir ne apie gėjus kalbu. Ir net ne apie išsilaižiusius. O normalius, užsiimančius vyriška veikla, ir šiaip - atrodytų - stiprius. Kalbu ne tik apie fizinę jėgos išraišką. Būti stipriu viduje (morališkai) yra esmė.
Deja, bet ir aš kartais užtaikau ant bobiškų vyrų. Kita vertus - jų daugėja kaip grybų po lietaus. Tai kurgi neužtaikysi!
Nieko Jums asmeniško, bet gal susiimkite, ką?


Populiarūs įrašai