Ruduo_ore!

Draugai klausia, kiek laiko turiu šį savaitgalį. "Visą laiką!!!" Noriu skirti mociukui ir mūsų chebrai!

Sankaba pakeičiama per 15 min., išriedame! Degalinėje sutinkame dar kelis pažįstamus ir tada - atsiverčiame žemėlapį. Nesvarbu pro kur ir kaip - esu visiškai rami ir pasitikiu draugyste. Šiandien - Aukštaitijos kryptis!

Pabradė, Švenčionys, Švenčionėliai, Labanoras, Molėtai, Anykščiai... Štai čia - kai kas nutiko :)

Švilpiu paskui Marių, keliukai  ne tik vingiuoti, bet netgi banguoti!... Staiga net žiopteliu šalme - aš pakylu į orą!!! Neklauskite, koks tai buvo jausmas - ore su motociklu! Vėliau jaučiu, kaip mociukas visu savo svoriu ir kroviniu (manimi) šlepteli ant dangos. Labai nelygios, išraižytos dangos. Netekusi amo šypsausi. Ir laimė, kad tvirtai laikiau vairą ir nutūpiau ant padangų, kad nulaikiau netikėtą potyrį (baimę?), kad viskas gerai - tokiu greičiu! Vėliau tęsiasi maži stačių kampų posūkėliai, o širdis dungsi. Tai buvo pirmas kartas. ::)

Puntuko akmuo - pripažįstame, kad visi čia buvome tik mokyklos laikas. Niekas nepakitę, niekas. Net mūsų noras užsirobšti ant viršaus. Net nekyla klausimas, kad kitaip. :)

Vėliau Kavarskas - skanūs koldūniukai Rytų Aukštaitijos kulinarinio paveldo kavinukėje. Labai jauki, šilta, paprasta - būtinai dar kartą kitais metais ;)

Kitą dieną lankomės Užutrakio dvare: per miško takelius, apklotus degančiais klevo lapais, galiniai ratai čiuožia, privažiuojame dvarą-saldainiuką.

// Šis savaitgalis, kuris man prasidėjo penktadienio ryte (kuomet užlipau ant mociuko dar Jurbarke) - ypatingas! Esu labai laiminga! Šypsausi  prisiminusi gražutes suklypuses gelsvas sodybėles, Labanoro girios ūkanas ir šaltuką, šuolį link Anykščių, Puntuką, Kavarską...

Grįžome kuomet jaunatis jau skaičiavo savo žvaigždes.

Fotos - Mariaus, motoveržliaraktis.lt

"Statoil" - ten, kur auga kaštonai.

 Puntukas

Kavarskas

 Kibinai - tradicija.

Link dvaro

 Trakų pilis skendi migloje. Nors šalta, vaizdas užburia.
Vilnius

 // Daugelis mėgsta paklausti - KIEK? Kiek km prasukai? Neskaičiuoju, bet primetu - per svtgl gavosi apie 600 km.

// Greta - jaučiuosi ir juodai pavargusi. :) Skauda riešus: vieną nuo sankabos, kitą nuo nuolatinio "sukimo", nugarą - irgi, kojos druskuotame vandenyje - tokia tatai motociklininkės realybė! ;))

Populiarūs įrašai