Garažas

Žinau, kaip jis atrodytų. Aš nupaišiau nuostabų piešinį savo mintyse.

Tai būtų mano ir Jo erdvė. Motociklų tiek, kiek reikėtų. Tad garažas būtų didelis. Aš turėčiau savąjį kampą greta.
Mano erdvė būtų prie lango (taip, tikiuosi į garažą sklis natūrali šviesa!). Turėčiau elegantišką darbo (veiklos) stalą, dailią etažerę su knygomis ir žurnalais (mocai, mada, menas) ir sienos gabalą, kuris būtų kaip idėjų bankas, įkvėpimo šaltinis - čia kabinčiau iškarpas, piešinius, fotografijas.

Visos kitos sienos, be abejonės, būtų Vyro - nukabinėtos įrankiais, lentynose išstatytais flakonais, buteliukais, dėžėmis ir kt. reikmenimis. Tai jo erdvė ir sprendimas. Mano žodis būtų tik interjero klausimu. :)
Mano mociukai turėtų savo pastovią vietą, bet daug vietos neužimtų. Garažo durų vidinė pusė būtų išpiešta motociklų motyvais. Kamputyje - maža, atvira kabykla rūbams, kad jie užimtų mažiau vietos ir vėdintųsi negu kabėdami ant vinių.

Garaže būtų ir poilsio zona - foteliukas, sofa, toršeras ir taburetė laikraščiams bei arbatos puodeliams pasidėti. Tiesa, sofa tikrai nebūtų smirdanti sena odinė (ale kietumo, prabangos, mafijos stilius) - suskeldėjusiu paviršiumi, išsėdėtomis sėdynėmis ir blizganti riebalais. Ne. Jeigu ji ir būtų odinė - tik nauja ir tik mano parinkta spalva, dydžiu ir modeliu. Tačiau foteliukas būtų gobeleninis - smulkaus geometrinio rašto (neprieštaraučiau ir angliškų rožių motyvo - tai klasika).

Jokio TV. Net ir dėl radijo abejočiau, nebent tai būtų BBC ar "Classic Rock FM" ar laidos "Kultūros savaitė"ar "Laida prie pietų stalo apetito negadina", etc. Vietoje gergždinčio prasto imtuvo būtų kompaktinių plokštelių grotuvas, nepriekaištinga garso sistema ir kruopščiai parinkta, surūšiuota, atnaujinama fonoteka. Ir ji skambėtų ne visada. Tyloje gimsta tikroji kūryba, susikaupimas ir vidinė stiprybė.

Garažas man - tai svajonė. Nes jis reiškia Vyrą, gražų, kad ir nedidelį namą ir prasmingą veiklą. Šeimos darną ir ramybę. Tai yra siekiamybė.

P. S. Pagalvėlę jau turiu. ;)


Populiarūs įrašai