GYVENTI !!!

Ką veikti žiemą? Ką veikti su gyvenimu apskritai???

Pamenate, rašiau apie gyventi gyvenimą? Šiandien plačiau (ir fotografijomis) paaiškinu, ką turėjau mintyje.

Gyventi gyvenimą - tai kvėpuoti, alsuoti tuo, kas mums teikia džiaugsmo ir siekti to, ko trokštame.

Griežtai prieštarauju burbekliams, kurie nuolat aimanuoja, kad LT yra žiema, bet nėra Alpių. Kad yra jūra, bet nėra babpių banglentėms, kad yra mocas, bet mat ne naujas modelis, o perrinktas/ daužtas ir pan. Gana! Bent ne prie manęs ir ne su manimi apie tai bėdavoti. Viename mėgstamame spektaklyje brandus personažas ištaria paikam vaikinui: "Koks ciniškumas, jaunuoli! Pakelkite akis ir apsidairykite - paukščiai suka ratus virš Jūsų galvos!" Ten yra ir žvaigždžių, tiesa? Ir visko, ką tik sugebėsime įsivaizduoti.
Matyti, įkvėpti ir nepaleisti nors vieną ypatingą akimirką yra tai, apie ką kalbu. Išgyventi visa savimi ir džiaugtis, ką patiri, susikuri, gauni ir t.t. Akimirka yra tobula, jos nereikia su niekuo lyginti. Ji (jos) maitina mane!

Savu pavyzdžiu tariu Jums - ir žiemą įmanoma gyventi motociklininkams!

Aš jaučiu pulsą - nebūtinai viso pasaulio, bet savo! Būtent, savo. Pakelti akis ir įžvelgti visas trokštamas galimybes savo delne! Ir nebūtinai tai reiškia atsukti rankeną - man pilnatvės jausmą teikia ir skaitoma knyga, etc. ;)

Papildymas. Sugrįžau ant parketo - aš šoku! Seniai svajojau vėl judėti pagal taktą, ritmą ir melodiją, jausti savo kūną, o labiausiai - nenustoti šypsotis, nes šokti man yra labai malonu ir linksma! Taip pat reguliariai kiek tik galiu einu į baseiną - plaukimas visada liks mano stichija. Ir žinote, svarbiausia, kad viso šito "krūvio" nevadinu sportu (kas įprasta šiais body-building laikais). Tai man yra malonu dėl pačio užsiėmimo, o ne dėl kokio nors tikslo. Tai - puiki energijos iškrova, kuri neretai plūsta per kraštus! ;)

Aš gyvenu! Aš renkuosi gyventi!!!

There is a calling 
For those who hear it.
A challenge
For those who seek it.
A signature
For these who own it. 
("Red Bull Signature Series. Supernatural 2012.")

----
Iš tolo girdžiu atlekiantį šūksnį. Jis taip greitai pralekia pro mano ausis, kad vos išgirstu tų kelių žodžių pabaigą. Prašvilpia tarsi vėjas: "....juk yRA KEeltuvas...." Štai kaip! Išprotėję (gerąja prasme) slidininkai pasiekia tokį greitį, kad kol kas sunku suvokti. Na taip, keltuvas yra, bet juk ne šitam kalnui :)) O aš renkuosi būtent jį.
Lėtais žingsniukais puškuoju aukštyn. Pėdos tvirtai įmautos čiuožinėjimo batuose - tad sunkiai lankstosi. Visas kūnas šlapias nuo prakaito, kai kur - ir nuo sniego. Po pažastimi nešuosi snieglentę - ją nusiėmusi tik ir laukiu, kada vėl būsiu kalno viršuje. Tai ekstrymas, kuris pakeri, adrenalinas, kuris taip natūraliai pulsuoja venomis ir azartas, kuris kyla, kuomet kaskart pavyksta vis daugiau - išmokti, pasiekti, suprasti!

Ir - ar būtumėte pagalvoję, kad motociklininkės kelnės, pirštinės, kaklo ir veido "kaukės", juosmens apsauga puikiai tarnauja sniege? Taigi! ;)


Snieglentės akytės tai gerulės :)

Renginiai! Jų apstu ir žiemą - ir netgi kupinų adrenalino! Svarbu sugaudyti ore, kas kur vyksta (;
Parasparnių meet'as ant ežero Trakuose:

Mūšio inscenizacija Rumšiškėse:

;)

Populiarūs įrašai