Tobula !

PAVASARIS!


Norėtųsi nekomentuoti. Bet suprantu, kad tai, kas man atrodo "tobula" foto, Jums gali būti nebūtinai. Ir čia viskas ok, juk mes skirtingi.

Tad - mergina su Dukačiu ir polėkiu! Būtent polėkis čia yra svarbiausias dėmuo. Ką turiu mintyje? Tai ne tik faktas, kad ji vairuoja mocą. Bet kaip jį vairuoja! Ryžikė, su paprastute kuprinuke (tokią turėjom turbūt kas antras iš mūsų) ir striuke, į kurią net įpučia vėjas :) Pirštinės ir šalmas - žavingi! Ir pagautas veiksmas - ji nepozuoja. Mergina nusišvilpusi ant visų "gražu, kieta ar madinga" formulių - jai svarbiausia pats pojūtis ir kelionė. Ir, kertu lažybų, ją pasivyti (tiesiogine ir perkeltine prasmėmis) tikrai nebuvo lengva! ;))

* Kas nesuprantate, ką turiu omenyje dėl perkeltinės prasmės, paaiškinu: ši pana yra ne iš kelmo spirta. T.y. ji ne tik graži. O jeigu ir dabar dar neaišku, yra tokia daina: "Ieškok Martynai, paprastesnės panelės..." :))


Komentarai

 1. Iš tiesų, šis straipsniukas visai neblogai skaitosi ir žiūrisi, kai skamba: http://www.youtube.com/watch?v=2HxQhUAJXRU
  ;-)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Gili ir įdomi nuotrauka. Tikrai kyla noras paspėlioti, kas čia ir kaip. Tik vis dar nesuprantu, kodėl čia plevėsuoja tas Martyno motyvas. Sakytum gal bepabėganti nuotaka, bet Pas Martyną apie tai neužsiminta. Gal Martynas čia iš kito paveikslėlio, jis gal kažkur už šio?
  P.S. Ir mocas geras, ir šalmas ne atvirkščiai uždėtas :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Martynas galėtų būti viena iš daugybės šios foto interpretacijų, viena atkarpa iš riečkutės galimų istorijų. Nors iš tiesų tai buvo tik "paaiškinimas", ką turiu mintyje, kalbėdama "ji ne tik graži" :)
   Jo, mocas labai geras!

   Panaikinti

Rašyti komentarą

Populiarūs įrašai