Baltasis raištis 2013

Kuprinė supakuota, greta guli miegmaišis - kyla mintis, o kaip ir jis tilps po tinkleliu? Bet mąstymą palieku rytui. Visi žada liūtį ir audrą - ar imti lietaus aprangą? Ai, bala nematė!

Išaušus ankstyvam rytui krapštausi akis. Skubriai užkandu, apsirengiu ir leidžiuosi pas mociuką. Mantos pakavimas užtrunka, atlekiu į sutartą vietą paskutinė ir lygiai paskutinę minutę! Vaikinai juokiasi, kad "beveik nepavėlavau" ir sako, kad damoms atleidžiama. Man pačiai labai linksma, kad spėjau! Kita vertus - ilgai nesikrapščiau, juk net nepasidažiusi. Tiesiog - nemėgstu skubėti ruošiantis.

(Tiesa, su tomis visomis savo lipučkomis - juosmens, nugaros, kaklo ir kt. apsaugomis - nuolat lieku paskutinė. Kiti jau su šalmais, o aš dar tik įpusėjusi. Soriukas, chebra! :)

Klausiu, kas priglaustų mano miegmaišį. Ir nušvintu iš laimės - jis atgula į mus lydinčio policijos pareigūno motociklo daiktadėžę!

Taigi - į kelionę!

Degalinė už Kauno. Ties Raudondvariu kolona netikėtai stoja šalikelėje. Pasirodo, vienam motociklui vietoje benzino teko paragauti dyzelio, tad pakeliui užsikosti. Be abejonės, tai buvo kelionės vinis ;))
Jurbarko Naujamiesčio pagrindinėje mokykloje daugybė vaikų jau susirinkę salėje, Rimas glaustai papasakoja apie saugų eismą. Išgirdę, kad pavėžinsime stadione, visi strimgalviais lekia į lauką. Vaikinai kaista karštoje saulėje sukdami ratus. Bet tai - malonus prasmingas nuovargis.
Toliau - Smalininkų rokenrolas (tikrąją šio žodžio prasme!): kartingai, Technikos muziejaus įkūrėjas Justinas, maudynės muziejaus prūde, Kultūros centro vadovas Arvydas ir visa kita (...)! ;)
Po trumpos nakties vėžiname Smalininkų Lidijos Meškaitytės vidurinės mokyklos vaikus. Toliau švilpiame į Viešvilę. Vaikų globos namų direktorius - degantis savo darbu, labai nuoširdus, tikslus, išsamus. Susipažinome, kaip gyvena vaikai, išgirdome šių namų ir Viešvilės istoriją ir pan. Vaikus, be abejonės, pavėžinome. Tos didelės gražios jų akys...

Nuvargę, bet laimingi pučiame atgal - ir vėl Nemunas greta, policijos pareigūnai priekyje. Visą kelionę vėjyje plazda užrišti baltieji raiščiai. Taikos žinia.

Ši kelionė buvo puiki! Dėl pačios idėjos ir dėl to, kad viskas pavyko sėkmingai.

KELIAS iš tiesų kuria stebuklus! Jis mus veda, rodo kryptį, leidžia rinktis sankryžose, bet įstabiausia, ką suteikia - tai posūkius: jų išėmimo pojūtį ir tai, kas laukia už jų. Ši kelionė man buvo ypatingas, išskirtinis posūkis!

Populiarūs įrašai