Vardan rokenrolo!

Iš spintos traukiu savo mielus, suplėšytus džinsus! Seni geri laikai!

Brolis ir draugė jau laukia prie Sporto rūmų. Tad nėra kada krapštytis - paleidžiu plaukus, jokio make-up ir lėkte ten, kur žinau, kas vyks! ::)

Šis renginys buvo gyvenimo koncertas!

Keliavome tiesiai prie scenos, į vakarėlio šerdį. Tai net ne klausimas, kad būtų kitaip. Keista matyti vokalistą iš klipų tiesiai priešais savo akis! Šokome taip, kad po koncerto su Broliu gręžėme drabužius. Tarsi kas būtų kibirą vandens ant mūsų užpylęs. 27-erius metus aš dar nebuvau taip šokusi jokiame roko koncerte! Žinote, kuomet atrodo, kad žemė (grindys) dega, o ant jos nusileidus - svilina padus.
(Tiesa, ir dar kai kas - nė lašo alkoholio, tai va!)

Vakar diena buvo tarsi dvi. Pirmoji taip sukratė mintis ir vertybes, kad galvoje tiesiog spengė tuštuma. Asmeninis gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis.
Tačiau turėjau gyventi toliau. Bilietas į koncertą jau kelis mėnesius gulėjo ant lentynos.

Neklydau - antroji vakar diena sprogo žydėjimu! Ten, publikoje, aš vėl prisiminiau, kad esu labai stipri. Ten aš pajutau, kad manęs neįveiks jokios kliūtys. Aš gyvenu savo gyvenimą, lieku ištikima savo vertybėms ir be menkiausios abejonės siekiu savo svajonių! Ten, šokinėdama kartu su publika, dainuodama dainų žodžius, "kratydama" galvą aš buvau aš - gyvenau rokenrolo kupiną gyvenimą! Ten išnaudojau ir visą energijos rezervą. :)

Aš paleidžiu praeitį ir visas nuoskaudas.

I'm gonna roll on
I'm gonna stand strong!

Rokas - tai (nepažabojama) energija ir stiprybė. Jis yra (vidinio) maišto ir revoliucijų muzika.
Rokas - vienybės muzika. Vakar gal 80% publikos buvo mano tėčių karta. Tai pakerėjo!!! Greta manęs į orą šokinėjo "klasikiniai" rokeriai. Šalia mūsų visą koncertą stebėjo Mamos chebra - "Roko maršo" organizatoriai ir kiti!
Kita vertus - rokas yra daugiau negu muzika. Tai yra gyvenimo būdas, filosofija ar pasaulėžiūra - kaip beįvardintume.

Su Broliu šėlome taip, kaip "kalbėjo" širdys. Jokių mąstymo šablonų ar negalimų dalykų - mudu viską palikome kažkur pakeliui į koncertą. O kuomet jis užsikėlė mane ant sprando ir prasibrovė į patį priekį, aš supratau, kad tai yra ne tik mano, bet ir mudviejų akimirka! Brolybės jėga.

Taigi. Apie roką (rokenrolą) galėčiau rašyti dar ir dar. Bet esmė išlieka ta pati. Brolis po koncerto tarė: "bet juk kas čia nebuvo, tas nesupras." Kad ir kaip vaizdžiai papasakotume.

Šiandien beveik nepasuku galvos. Net atidėjau kelionę į Jurbarką - juk nenulaikyčiau šalmo prieš vėją! :)

There ain't no way, but the hard way, so get used to it!!!

Papildymas. Girdejau, kad vienas bernas isitikines, jog sis irasas yra apie ji :) Kad ir kaip menkai jis ta diena pasielge, tai buvo lasas juroje. Kas yra jura, t. y. kas nutiko mano gyvenime, jis net neisivaizduoja (bet dabar ne apie tai). Tiesiog - uzteks jam manyti, kad jis yra princas ant balto zirgo. Gyvenimas susideda ne vien is bernu. Praeities durys uzdarytos.

Populiarūs įrašai