Moto žurnalas

Irašo pavadinimas kalba pats už save. Vieno pakanka (one is enough). Aišku - jeigu skaitome, ne tik vartome ;)

Cia, kur esu, žurnalų skyriuose-parduotuvėse suskaičiavau... 33 žurnalus apie motociklus! Be abejonės, ne visi jie anglų kalba. Bet kiekvienas motociklininkas gali atrasti kažką sau: motokroso, enduro mocai, klasikiniai, čoperiai, sportiniai...
Ištyrinėjusi dauguma jų, likau patenkinta savimi :D Dar prieš kažkiek metų išsirinkau sau geriausią ir lieku jam ''ištikima''. Jį įsigydavau kelionėse į užsienį ar laukdavau kaip lauktuvių iš kitų.

Tad labai rekomenduoju - ''Fast Bikes'' yra nepriekaištingos kokybės (net jeigu jame trūksta kelionių ir bekelės). Idomūs tekstai (kuriuos skaitau net nepervertusi viso numerio), puikios fotografijos, profesionalus žurnalo apipavidalinimas (dizainas) ir žavingas anglų humoras! Ir, žinoma, spaudos kvapas. Tiesa, madingi žmones skaito ''obuoliuke''. Nors nekvepia, bet irgi variantas.

Ar klystu, ar ne? Bet atrodo, vasarą mačiau, kad būtent šis žurnalas pagaliau atkeliavo į Lietuvą. Jeigu gerai atgaminu, jų galima rasti RIMI. Ar tai buvo Latvijos RIMI? Kaip bebūtų, tikrai nepagailėkite tų 30-40 litų už numerį. Juk tiek kainuoja tik vienas vakarėlis mieste (kaip kam - gal net neskaičiuojant taxi).

Ir nors Lietuvoje jau dveji metai neturime nieko šia tema, žinau, kad visai netrukus išvysime ir lietuvišką žurnalą! ;)
Populiarūs įrašai