Trokštamas motociklas?

Kiekvienas iš mūsų tokį turime savo mintyse. Arba garaže.

Pagalvojau, kad niekada nepasakojau apie savąjį. Atėjo laikas pasidalinti mintimis!

//

Pirmas, grynas motociklas, kurį išskyriau kaip motociklą, buvo Monster'is. Jis - tai elegancija (estetika) ir aistra (lojalumas). Jo žavesys slypi paprastumo genialume.

Tačiau štai visas įdomumas! Visada norėjau žalio Ducati. Bet juk tokių nebuvo! (Gal išskyrus filme "Matrix"). Įdomus noras, tiesa?

Bet šiais, Monster'io jubiliejiniais metais, pasirodė man tinkantis motociklas. Laiko patikrintas noras. DUCATI. MONSTER. Ir jis yra ŽALIAS.

Reikia argumentų? Jie čia. Ir čia.

Tiesa, mažutis sutapimas. Bent 5-erius metus (ir dabar) prie savo namų raktų nešioju tik du pakabukus - guminį Ducati ir metalinį, sunkų Diesel logotipus. Pasaulis (Italija) išgirdo mano troškimą!

Tikiuosi, nepakibote ant kabliuko? Diesel modelis - ne degalai, o dizainas.

//

Papildymas. Po kelių dienų supratau, kad neparašiau svarbiausio dalyko. Logiška, nes tai man yra savaime suprantama. 

Kad ir kokia svajonė bebūtų, ji niekada nereiškia tik daikto. Niekada netarnavau daiktams - jie tarnauja man.
Tad ir čia - kad ir koks puikus motociklas bebūtų, netrokštu jo tik turėti (arba - netrokštu turėti tik jį). Svajonė neturi savininkiškumo jausmo, nes ji niekada nesibaigia.

Tad kas yra tikroji svajonė, paklausite? Važinėti. Ir tai daryti vis geriau. Ji yra jausmas, potyris ir netgi trokštamas motociklas pats savaime nėra tikslas.
(Bet čia, po teisybei, labai daug ką nutyliu - svajonę pasilieku tik sau.)

Tad į temą mažutis niuansas - Ducati atstovas mane informavo, kad Monster Diesel daugiau nebegamina, taip sakant - išsyk sukapsėjo "limited edition" užsakymų skaičius. Tai nieko tokio!
Būtent! Štai apie tai ir kalbu. Svajonė nereiškia daikto.

//

P. S. Ačiū už žinutes su tuo pačiu klausimu. Bet nea, neketinau dalyvauti ir nedalyvavau oficialiame sezono uždaryme. Ir ne todėl, kad esu išvykusi. Tokie renginiai manęs niekada nežavėjo - nemėgstu paxazūhų. (Esu buvusi kelis kartus - ir tik dėl savo chebros.) Tad nebūsiu ir sezono atidaryme! Ir ne dėl to, kad būsiu išvykusi.

P. P. S. Jau sekmadienį - KTM 2014 m. demo diena, tiesa? Tikiuosi, bus gražus oras! Labai rekomenduoju sudalyvauti. Tik šį kartą rankenėlės liks sveikos, nes nebus manęs. ;)

Populiarūs įrašai