- dirbtina -

Šį kartą - visiškai nieko rimto, tiesiog norisi pasidalinti nuoroda, kurios galbūt dar kai kurie nematėte.

Draugai žino mano požiūrį ir griežtą poziciją apie visas tas ''mergas'' (būtent - mergas, ne paneles) pozuojančias prie motociklų.

Dažniausiai, žvilgtelėjusi į nuotraukas, galiu pasakyti, ar išsirietusi ''pozuotoja'' (neretai įsivardinanti ''modeliu'') vairuoja motociklą ar ne, t.y. ar jį jaučia bei supranta. Nesunku atspėti faktą, ar ji - profesionalus modelis, ar šiaip motociklo savininko mergina, etc.

Taip pat neretai įžvelgiu prastą stilisto (jeigu toks iš viso būna) darbą - netinkama arba merginai netinkanti apranga, nederančios spalvos, neskoningas make-up'as, skurdi potekstė, jokios istorijos, kurią turėtų pasakoti fotografija ir, netgi, neypatingas fotografas. Tik, žinoma, šiais laikais bent fotoaparatai būna aukščiausios prabos. Bet kas iš jų be žmogiškojo faktoriaus!

Tačiau vulgarumas yra esminis kriterijus, kurį vyrų akiai labai sunku atskirti nuo tikrojo patrauklumo, subtilaus žavesio, moteriškumo ar (mano nemėgstamo žodžio) ''seksualumo'' .

Tad - puiki ironija (netgi pašiepimas) visų tų dirbtinų, išlaužytų, ''agresyvių'', išraitytų, neskoningų pozų.

Tokios panos tikrai nepuošia motociklizmo... Anaiptol. Bet, spėju, tai tik mano, kaip merginos (motociklininkės) požiūris ::)

Žinoma, yra puikių išimčių, kuriomis dalinausi dar Motociklininkės istorijoje. Kur tinkamas panelių ir/ ar modelių stilius, kuriama (šiokia tokia) istorija, kokybiškas makiažas ir nėra vulgarumo.

Populiarūs įrašai