Instinktai

Gal baigsite kalbėti apie karą? Visi aplinkui tik ir diskutuoja, kada jis prasidės, pasiteisindami, kad taip ruošiasi jam, kad eis į savanorius ir pan. Baisu klausytis šių, atrodytų, skaniai grumuluojamų pasvarstymų. Gal susimąstykite rimtai, kas kare iš tiesų dedasi??? Jokios romantikos ar didvyriškumo, ten - ne kiaušių matavimasis, o pragaras.

Prieš kelias dienas virš mano namų dangų perskrodė du naikintuvai. Garsas ir jo nešama "energija" buvo nenusakomas, kažkoks siaubingas pojūtis.

Deja, bet šiomis dienomis tik užtvirtinu mintį, kadaise išgirstą. Žmonijos (kaip gyvūnijos/ "pilkos masės") varomoji jėga yra tik du dalykai: seksas ir karas. Karas nebūtinai tiesiogine prasme, bet viskas, kas nukreipta į agresiją, žiaurumus. Prieštarausite? O kodėl tiek daug siaubo filmų su pjaustomais kūnais? (Dar blogiau - kodėl tiek žiūrovų???) Ir - ar buvo siaubo filmų pasaulinių karų metu?

O sekso kultas - iškreiptas ant tiek, kad galva neneša. Pradedant nuo media brukamų išsižiojusių ir išsižergusių "standartų" iki to, apie ką nesiverčia liežuvis kalbėti. Ant abiejų rankų pirštų netilptų suskaičiuoti, kiek vedusių, tėvo amžiaus vyrų mane konkrečiai, netgi vulgariai "mergino"! Iš šimto pažįstamų vyresnių šeimų įvardinčiau tik vieną porą, kuri neišsiskyrė ir gerbia vienas kitą, nevaikšto į kairę.

Mergina nebe "seksuali", jeigu neapsitempusi (iki tiek, kad braška rūbai, kvėpuoti sunku)? O elegantiškai (kad ir plačiais rūbais) apsirengusi - jau išvis nebe moteris? Šikau ant šitų "normų"! Mergina negali atrodyti "seksualiai". Ji gali "tiktai" tokia būti (vadinasi gimti, būti tokia nuo gamtos), čia rūbai, makiažas ar dirbtinas, bukas flirtas niekuo dėtas. Taip pat kaip ir su charizma - jos nenusipirksi ir net neišsiugdysi, nes ją turi arba ne.

Tačiau gal ne veltui esame žmonių "rūšis", t.y. turime evoliucijos dovanotą protą, mąstymą. Ir ne tik tam, kad valdytume instinktus, bet ir tam, kad viršum jų iškeltume kitas, kilnesnes "varomąsias jėgas".

//

Artėja rinkimai. Už ką balsuosiu? Atsakymas paprastas - parodykite vyrus (ir moteris), kurie neišsiskyrę ir (arba "bent") nesusituokę su dvigubai jaunesnėmis (vyresniais) - už tuos ir balsuosiu!


Viskas.

P. S. Įrašas ne apie visus pasaulio vyrus, o apie tuos, kuriuos rašau.

Populiarūs įrašai