"Jeigu nesupranti, kas vyksta - gazuok"

Motociklų vairavimo mieste ypatumai ir važiavimo bekele pradmenys - taip vadinosi penktoji Saugaus motociklizmo kursų pamoka, vykusi (kaip jau įprasta) buvusiose Kelių policijos patalpose Giraitės g. 3.

Šių paskaitų ciklą esu atlankiusi prieš dvejus metus. Šįmet, iniciatyva dar labiau pažengusi į priekį - informacija pateikiama itin kokybiškai, lakoniškai, akcentuojant, aiškiai išskiriant svarbiausius dalykus, kviečiami savo srities profesionalai. Tikėkimės, ji jau tapo tradicija (treti metai iš eilės), ir kitą balandį vėl turėsime galimybę susirinkti bendraminčių būryje.

Džiugu, kad "užaugo" nauja laida - iš salėje susirinkusiųjų pažinojau tik kelis asmenis! Turbūt vienas gražiausių momentų yra stebėti, kaip jie (mes), motociklininkai, renkasi parkavimo aikštelėje: su "paprastais" motociklais, oldskūline apranga, žingeidžiomis akimis. Džiugu, kad ir salėje pateikiami klausimai būna, dažniausiai, "paprasti" - tai reiškia, kad vyrai (daugiausia, vyrai) "nestato" iš savęs žinovų.

Automobilių vairavimo teorijos kursus lankiau bent kelis kartus: antrasis mokytojas (lenktynininkas) pateikė tiek svarios informacijos, kiek nežinojau, net vairuodama automobilį jau kažkiek metų.
Į motociklizmo kursus taip pat eisiu tiek kartų, kiek jausiu, kad reikia. Puiku, kad šiais metais pasisakė ir enduro klubo atstovai. Jie pateikė puikią, susistemintą informaciją apie bekelę.

Žodžiu, labai sveikintina iniciatyva!
Populiarūs įrašai