Šlapias sprintas

Puikus, azartiškas renginys! Rugpjūtį dalyvausim ir Mototourism rally per Lietuvą!Pagavo slepiant! :)

Taip dar nebuvę! Turiu mintyje, visi esame papuolę į liūtį, permirkę, sušalę. Visi žinome tą jausmą, kai suakmenėja rankos, kojos, o nuo vandens išpampę pirštai nusidažo pirštinių spalva.

Bet tokio sprinto man dar nebuvę! Paskelbus startą, nugriaudėjo dangus ir prasidėjo. Tris valandas, galima sakyti, pylė kaip iš kibiro. Kūnas ne tik įšalo ir drebėjo, jo nebesugebėjau valdyti nuo trūkčiojimų. Skubėjome, o greitis neprideda šilumos. Vienas prasčiausių potyrių ever.

Žodžiu, man dar nėra tekę džiovinti permirkusių banknotų, kurie slėpėsi po "neperšlampomis" kelnėmis, neperšlampoje piniginėje; dar niekada megztinis nebuvo nusidažęs raudonos odinukės spalva, o kritinėse vietose sukišti laikraščiai permirkę taip pat, kaip ir apatinis trikotažas. Tarsi žygyje būčiau apvertusi baidarę.

Galima būtų apie tai nerašyti! Bet iš dalies tokia ir yra motociklininko duona. Ir kad to išvengsi - retas atvejis. Kita vertus, Lietuvos mastu vasariška liūtis ir šlapia kompanija tik suteikia romantikos ir nuotykio skonio, o ruoštis "komfortabiliai" kelionei (apie viską pagalvoti) - (kol kas) ne mano motociklizmo sampratoje.

Tačiau šiandien buvo jau per daug. Tas apledėjimo jausmas kuomet vos nulaikai vairą buvo nekažką. Pamenu, kaip smagiuose posūkiuose ne tik nesimatė kelio, bet ūmus vėjas mėtė mocą į šonus. Šito kartoti nenorėčiau.

Bet netgi tokiu atveju, visada iškyla klausimas: kodėl taip nutiko? Kodėl turėjau čia atvykti? Nėra pasekmės be priežasties.
Grįžtu namo, kišenėje sukrapštau permirkusį garažo vartų pultelį, gnaibau mygtuką, gal suveiks? Nejaugi reikės pradėti vežiotis lietaus aprangą? :)

Šiuo kartu tai buvo puikios iniciatyvos potyris ir šauni komanda. Ačiū organizatoriams už puikų maršrutą, įdomius lankytinus objektus, gerą nuotaiką. Ačiū kompanijai už kartu važiuotą nuotykį ir vienas kito supratingumą tokiomis aplinkybėmis! Buvo smagu, nors ir žiauriai šlapia! ;)

Daugiau info - Delfi.

Populiarūs įrašai