Būti RallyAdmin

Minutė.
Trisdešimt.
Penkiolika.
Penkios, keturios, trys, dvi, viena...!

Varžybų diena išaušo... tiesą sakant, ji dar neišaušo. Keliuosi su tamsa, neriu į termo rūbus, įkvepiu šalto ryto oro. Skubriai užkandę, su kolegomis jau švilpiame keliu, nuo šoninio veidrodėlio trinu šerkšną. Smagus žvyrkelis, tik svarbu per greitai nelėkti, kad neišlakstytų surūšiuoti lipdukai ir navigacijos, kurias vežamės. Nors tik 7 val. ryto, dalyviai jau išsirikiavę laukia. Štai ir mes!

Registracija "praeina" kaip paprastai - su šurmuliu, žavingu triukšmu, šiek tiek netelpant visiems į mažą patalpą ir keliais netikėtumais. 
Tai, kas vyksta lauke, aš nematau: nėra kada net žvilgtelėti į besiburiuojančius motociklininkus ar jų transporto priemones. Nėra kada su jais nei šnektelėti, nei nusifotografuoti.

Skubiai susirinkusios svarbiausias šmutkes kone visai dienai iškeliaujame į teisėjų palapinę prie greituminio ruožo SR2 - SR4. Diena ant pylimo tarp tvenkinių - netoliese, čia pat, o kartais ir išvis vos ne ant galvų prašvilpiant, burzgiant ar it benzo pjūklais prapjaunant motociklams. Tiesa, dar ir elektros generatoriaus garsas matyt ilgai zvimbs ausyse. 
Oras puikus, gera nuotaika ir malonus nuovargis garantuoti!

Šiame ralyje turėjau progos suprasti, ką iš tiesų reiškia rezultatai užkulisuose. Kol dalyviai gurkšnojo alų ir kantriai laukė, teisėjų namelyje tiesiog virė įtampa! Tiek susikaupimo, bet ir nervų, aštrių žodžių dar nesu ragavusi vienoje vietoje. O tranki ir garsi muzika, sklindanti iš lauko, visai negelbėjo. Teisėjų komanda ne tik itin atidžiai, bet ir kuo skubiau turėjo suskaičiuoti rezultatus - tai buvo tikras hardcore'as! Ir tik apdovanojusios laimingus nugalėtojus, atsikvėpėme ir paspaudėme vienas kitam (viena kitai) rankas.

Ačiū kolegai, renginio organizatoriui Pauliui, vaikinams bei teisėjoms, kurie per metų metus jau tapo vieninga komanda ir daro viską, kad ralis būtų šventė dalyviams, kupina ištvermės patikros, azarto ir įspūdžių. Ačiū ir visiems 233 dalyviams!

//

Vos nulaikau besimarkstančias akis. Paspaudžiu CD mygtuką - lai palaiko budrumą. Aš vėl kelyje, ir vėl tamsu. Ir žvyrkelis tas pats. Nors ne - jis jau kitoks. Prieš pat vidurnaktį riedame namo.
Nors po tiek veiklos mąstymas dirba labai sunkiai, tačiau šypsena nedingsta. Nors kaskart praveriu langą, kad įkvėpčiau gryno oro ir save prabudinčiau, niekur neskubu. Tai - ypatinga kelionė namo. Žiauriai pavargus, bet laiminga. 
Puiki daina, tuščias kelias, priešpilnis ir visa istorija, kurią sukūrėme. Pakeliui moja miškai, mėnulį apgaubia perregimi debesys. Mes tai padarėme.

//

Nors viskas prasidėjo kiek kitaip... :) Oficiali registracija į Enduro ralį startavo rugsėjo 1 dieną. Tačiau paskutines vasaros savaites buvo tiek veiklos ir renginių (nors persiplėšk), kad, nors ir viską atlikau pagal planą, visgi atguliau su aukšta temperatūra (termometru, tabletėmis, šnirpštukais ir pan). Pamenu su šypsena tuos pirmuosius atsiliepimus į skambučius. Atleiskite vyrai, už mano užkimusį balsą ir jeigu ne iš karto atsakiau į visus jūsų klausimus, bet perskambindavau ::)
Tačiau netrukau pasitaisyti, o procesas pajudėjo pilnu pajėgumu: dalyviai kapsėjo, organizavimo užduočių vis daugėjo. Jeigu visą mėnesį dienomis užteko darbo valandų, tai paskutinę savaitę pritrūkome net parų...

//

Oficialią ralio rezultatų informaciją jau įkėlėme > Endurolithuania.com
Pranešimą - taip pat.
Foto ir video užfiksuotos akimirkos (dar bus papildyta) > čia
Ir - mes jau ir Facebook'e! ;)RallyAdmin ofisas (:"Uniforma":


"Komandiruotės":Artėjant varžyboms...


Išvakarės Pabradėje. Lipdukai:Rytas, registracija:


Į postą:Pračekinam ruožą tvenkinyje:


Teisėjos pareigose:Diena neprailgo!

Merginos gaudo finišus:


Pertrauka tarp greičio ruožų darbo laiko, poilsis:Laisvą minutę:


Vakarėja, SR4:

 

Grįžtam į bazę skaičiuoti rezultatų:


Ir - apdovanojimai!Enduro Rally "Pabradė 2014". DONE.
Populiarūs įrašai