Renkuosi JAWA


Kai tik gavau srovės lyginamąją ir krovimo rėles (pasisekė!), nedelsdama pasikeičiau. Pamenu, apsidžiaugiau, kad reikalingas tik atsuktuvas (ir vienas raktas). Ir nustebau, kai mama iškart žinojo, kad ten minusas: "Tarybų Sąjungoje nebuvo pliuso". Atliekamų detalių nepalikau, švariai gražiai užsikūriau.
Kitą dieną laiminga keliavau įsigyti alyvos, visą dieną kuprinėje nešiojausi, zujau su reikalais mieste. Šypsojau, nes žinojau - rytoj vėl užkursiu motoriuką!

Turbūt ne visi iš mūsų turime galimybę nusileidę į garažą užduoti sau klausimą: su kuriuo (kuria) važiuosiu šiandien? Neįtikima, bet tokia galimybę šiuos mėnesius turiu ir aš! Toks keistas jausmas, kai galiu rinktis: Hondutė ar JAWA? Ir nenustembu dėl savo pasirinkimo, tik smagiai sujunku: taip, aš noriu su JAWA! Net jeigu kiekviena kelionė žada nežinomybę ar vieną kitą nuotykį.

Degalinė, kuras, alyva. Nedrąsiai įjungiu gabaritines šviesas, mieste rodau posūkius. Neveltui nedrąsiai. Lėkdama jau už miesto, lenkdama pajaučiu, kad su įjungtu posūkiu gazas ima žiopčioti. Išjungiu ir žibintus. Et, nekrauna. Kiek nejauku, nes tikslo dar nepasiekiau (o reikės dar ir atgal paršvilpti). Bet tiek to - yra kaip yra, tad mėgaujuosi motoro burzgimu ir visu auksiniu rudeniu!

Miestelio žiede užgęstame. Nusistumiu, skambinuosi, laimė - netrukus man atveža kitą akumuliatorių. Su juo pasiekiu tikslą, ten įsikraunu ir savąjį. Kelionė namo vėl be žibintų ir vėl iki skausmo užspaustu riešu. Taigi Jawute, laikas normaliai tave peržiūrėti, visą iščiupinėti, susitvarkyti. Ir pasidaryti labiau nuspėjamą. Jeigu tai įmanoma, žinoma ;)

Žodžiu, dar viena linksma diena! JAWA jėga!

P. S. Aišku, nekontaktinė degimo sistema būtų puiku, bet kol kas nėra galimybių.

 


Populiarūs įrašai