Savaitgalis su ER-5

Mano popierinis, apiplyšęs, suklijuotas, susiglamžęs, žodžiu , "išlaikytas", žemėlapis rodo žvyrkelius. Bendražygio klausiu, ar jam tinka. Jis pasižiūri į telefono navigaciją ir sako, kad ten rodo asfaltą. Bet nusprendžia: tiks, kas bebūtų. Džiaugiuosi, nes mano žemėlapis paprastai nemeluoja ;)
Tokia tai istorija, kodėl savaitgalį praleidome Aukštaitijos žvyrkeliuose, ieškodami dar mūsų nevažiuotų kelių, lankydami mažus miestelius ir kaimus.

Tai buvo smagūs kilometrai: puikus pojūtis, gamtos tyla ir kylantis rūkas miškuose.
Geltonos sodybos, palinkusius po rudens nudažytais klevais, gražutės gonkos, neskubrus, ramybės gyvenimas.

Tik, tiesa, lėkėme su street'ais! Ir ne bet kokiais - aš su ne-savo Hondute, o kolega su... mano buvusiu Kawasaki ER-5! Tiesa, dar buvo suplūkto molio kelių, tašytų akmenų grindinių bei skaldos šalia žvyro karjero (radome ir tokį :). Per lietų! ::) Žodžiu - nusiėmę šalmus skardžiai juokėmės ir buvome labai laimingi!

Džiaugiuosi, kad ER - puikiose rankose. Jo dabartinis savininkas ne tik labai jam tinka, bet jie ir sulipo - jau nuriedėjo net 9000 km! Ramu matyti, kad motociklas prižiūrimas ir saugomas. Kelionės metu nespėjau gaudyti, kada ir vėl purškiama grandinė, matuojama metru, ar teisingai patempta ir t.t. ir pan. Ir puiku regėti tokią sparčią pažangą: pamenu, kaip Dainiui perleidau mociuką, ir kaip jis važiuoja dabar!

O po šio savaitgalio, galima sakyti, jau ir žvyrkeliais pučia kaip nieko!

//

Kažkur prie PabradėsBalninkai


Kavarskas


Ukmergė


Kernavė KažkurMolėtai


 Dubingiai


...per žvyrkelius!Kuprinę - su skoču:


Migla nuklojo laukus.


Populiarūs įrašai