Tituluota JAWA :)

Šeštadienis buvo... hmm, savotiška, diena. Nereikia nė Lietuvos švogerių ar apskritai motociklininkų "bendruomenės", užtenka ir enduro/ kroso pasaulio, kuriame galima daug ką "sužinoti", ko nežinai ir smagiai pasijuokti.

Šiandien sužinojau, kad kažkas kažkam sakė, kad aš esu Emilio sesė (o kodėl ne Juliaus?). Taip pat - Evaldo panelė (reikės apie tai pagalvoti) ir kad dėl to įgijau bent kelias "konkurentes". Kad treniruojuosi trasose, laužau KTM'us ir kambaryje laikau JAWA :)

Šiandien mano detektyvo personažo panelės Bekės įkvėpėja priėjo ir pripažino, kad mane ignoravo tris metus, galima sakyti, "profilaktiškai", bet dabar jau subrendo ir nebenori ant manęs pykti. Aš net tos arbatos su Mindaugu negėriau! Kuriuo Mindaugu, paklausite? O koks skirtumas - pažįstu jų gal 15!

Bet iš esmės, diena buvo apie kitką. Į Lietuvos motociklų sporto federacijos (LMSF) iškilmingą apdovanojimų vakarą atvykau atsiimti Metų mototuristės "taurės" už mano entuziazmą važinėti su JAWA. Nuo scenos padėkojau Broliui: tai jis man ją padovanojo, todėl rūpintis JAWA man yra garbės reikalas.

Nusikalusi po ilgos dienos, daaaaug bendravimo, stiprių šokių, garsaus juoko, snūduriuodama automobilyje aš šypsojau: Jawut, tu apdovanota!
Populiarūs įrašai