Lietuvos motociklininkės 2015

Lietuvos motociklininkės 2015 - tai naujas projektas apie Lietuvos moto merginas. Norime pasidalinti jų grožiu ir pasidžiaugti aistra motociklizmui. Kviečiame kalendorių įsigyti ir pasižiūrėti, kas yra jo viduje.2015 metai - 15 merginų

Kas gali būti bendro tarp 4 gatvinių, 3 sportinio tipo, 2 hard enduro, 2 kruizerių, po vieną dual-sport, krosinio, supermoto ir motociklo su priekaba? JAWA, KTM, Kawasaki, Harley Davidson, Honda, Aprilia ir Sherco motociklų gamintojų?

O tarp 7 šviesiaplaukių, 8 tamsiaplaukių; 3 garbanotų, 4 banguotais ir 8 - tiesiais plaukais merginų?

Tarp kelių buhalterių, kelių gydytojų (bendrosios praktikos ir anesteziologės-reanimatologės), fizikės, matematikės, transporto ir turizmo vadybininkių, maisto produktų inspektorės, smuikininkės, vaikiškų drabužių dizainerės, dailininkės tekstilininkės ir dailės mokytojos?

Ir kas yra bendro tarp jų visų savito, vis kitokio grožio?Lietuvos motociklininkės 2015 - tai kalendorius apie tikras, nesuvaidintas motociklininkes. Jokio išankstinio pasiruošimo ar suplanuotų fotosesijų - merginos tokios, kokios sau patinka, kokios yra. Tai kalendorius apie tas, kurias vienija bendra aistra - motociklizmas. Šios merginos yra daugiau negu tik gražios.

Merginos

Liucija, Rugpjūtis

Esu baigusi socialinio darbo bakalauro studijas ir tarptautinio turizmo vadybos magistro studijas. Šiuo metu dirbu kelionių agentūroje ir jaučiu, kad turizmas ir kelionės yra didysis mano pašaukimas. Kelionės, kaip ir motociklas, užpildo pažadintą laisvės ir polėkio poreikį. Todėl, manau, kad širdyje esu keliautoja, atradėja ir naujų iššūkių troškėja.

Gabrielė, Spalis

Studijuoju Europos ekonomiką anglų kalba. Padedu tėvams ūkyje, taip pat nepraleidžiu bet kokios kitos progos uždirbti. Esu sportininkė, aistringa motokrosistė. Motociklas - didžiausia mano aistra.  Aš užsispyrusi, siekiu atkakliai užsibrėžtų tikslų, jei kas nors nepavyksta iš pirmo karto, stengiuosi vėl ir vėl, kol gaunasi manaip. Brangiausi žmonės mano gyvenime - tėvai, šeima. Jie mano užnugaris ir visapusis palaikymas. 

Loreta, Užsklanda

Aš esu baigusi matematikos ir informatikos bakalaurą. Dirbu tarptaurinėje Unity Technologies įmonėje biuro koordinatore Lietuvoje. Domiuosi mityba ir turiu mažą  KeFir Okey bariuką Vilniuje. Esu įsimylėjusi vėją, kuris yra mano geriausias draugas laisvalaikio metu.


Kaip įsigyti? 

Rašykite motociklininke@gmail.comUžkulisai


Foto - Marius Matusevičius
Vieną dieną kažką beveikiant (matyt skaičiuojant debesis danguje) netikėtai toptelėjo mintis: juk yra nemažai lietuvaičių merginų, kurios vairuoja motociklus! Kodėl neapjungus mūsų visų (skirtybių) bendrame projekte? Juk mes ne tik esame ir važiuojame, bet ir vis daugiau (dažniausiai iš trečių lūpų) viena apie kitą girdime.

Nedelsdama susisiekiau su panelėmis, kalbinau dalyvauti, nors dar nenutuokiau, kaip įgyvendinsiu šį sumanymą (ar surinksiu profesionalias fotografijas, kas maketuos, spausdins ir pan.). Tačiau merginos nedvejojo ir tai patvirtino nuojautą - pribrendo reikalas. Per kelias savaites pavyko surinkti fotografijas ir merginų mintis (kas, beje, buvo sudėtingiau ;)), ir dar panašiai laiko užtruko pačio spaudinio derinimas, gamyba ir pan. Tiesa, iš merginų atsiųstų fotografijų buvo atrinktos pačios geriausios (gražiausios/ stipriausios), o savo mintis apie motociklą/ motociklizmą jos turėjo įrėminti tik į vieną sakinį. Štai ir rezultatas!

Beje, kelios merginos pastebėjo, kad neparašiau, kas man pačiai yra motociklas arba motociklizmas. Savo atsakymą turiu: Aš gyvenu!!

Ačiū merginoms už jų grožį ir ryžtą, fotografams - už nuotraukas, o Mariui Giručiui ir jo spaustuvei UAB "Friskas" - už pagalbą ir paramą. Ačiū visiems, kas įsigysite šį kalendorių už tai, kad dalinatės bendra aistra.

Esu tikra, toks kalendorius taps gražia tradicija.


Kas liko už kadro

Kai kurios motociklininkės neturėjo aukštos rezoliucijos nuotraukų, kitos žiemai pardavė motociklus ir negalėjo nusifotografuoti, o apie kai kurias nieko nežinome. Bet niekada ne vėlu! Laukiu Jūsų foto, čia patalpinsime! Nepasididžiuokite ;)

Populiarūs įrašai