Varžybų avilys

Arenacross Baltic Cup" taurės pirmasis etapas. Kas liko už kadro?

Ryte orą maišo dulksna, apsiniaukę ir vėsoka. Treniruotės, kvalifikaciniai važiavimai, tuščia be žiūrovų arena - įdomi patirtis. Čia turiu sužiūrėti zonas, kurios man palankiausios, tačiau tai ne iš karto pavyksta. Rašyti apie renginį iš tribūnų - tai reiškia nesugerti beveik pusę jo žavesio, neišgyventi akimirkų 100 nuošimčių. Tad po kiek laiko renkuosi užkulisus (paddock'us), nors tai gerokai sunkiau. Būti pačiame sporte, stebėti ir godžiai ryti varžybų akimirkas gyvai ir čia, šalia, kartu, bei "už kampo" sugebėti ką tik, dabar vykstančias emocijas įpinti į lakonišką informaciją nebuvo paprasčiausias uždavinys. Bet malonus!

Eriko Ovčarenko/ 15min.lt nuotr.
Visą dieną sukausi kaip vijurkas ir buvo smagu. O kai viskas baigėsi, paddock'as ištuštėjo ir likome tik aš, su diktofonu kalbinantį LMSF vadą, greta prie motociklo besifotografuojantis "Open"  klasės nugalėtojas, ir su reikalais gastroliuojantys keletas scenos darbininkų, tada pasijaučiau viso šito renginio dalimi. 

Galop, kirtusi smėlio kalnus arenoje, nusėdau MEDIA centro darbo kambaryje, kur per valandą turėjau surinkti ir išsiųsti tekstą redakcijai. Tai buvo sunki užduotis. Labai nemėgstu skubėti, tačiau reikėjo. Arenos ryškių žibintų akintos akys vos laikėsi, nors mintys nespėjo su plunksna (klaviatūra). Teko apsiriboti tuo, kas tilpo į apibrėžtą laiko normą. Po kiek laiko uždariau kompiuterį, ir giliai įkvėpiau. Patalpoje šurmuliuoja tik renginio sekretoriatas, keli sportininkai, jų komandos ar prijaučiantys kolegos.

Fotodarius.lt nuotr.

Užsimetu striukę ir lekiu į naktį. O čia... ausyse suskamba sniego tyla. Prie automobilio vairo užsnūdęs brolis :) Lai miega, - apsikeičiame vietomis. Sutelkusi paskutines "jėgas", užvedu motorą. Važiuojame namo už lango gražiai sniguriuojant. 

Žinojau, kad rytoj labai norėsiu redaguoti, papildyti tekstą. Tačiau šiandienos darbas yra baigtas. O su juo atsiveria nauja pradžia. Bet jau po sapnų...


Renginio apžvalga ir fotografijos - 15min.lt/gazas

Veiksmo pradžiaUžkulisaiTylaPopuliarūs įrašai