Žibučių orientacinis

Visas miškas nuklotas žibuoklėmis! Norisi sugerti tą vaizdą, jame pabūti, padrybsoti, sustabdyti. Bet nesigauna! Vėl duobė, pliurza ar posūkis. Tik spėk gaudyti jau pasislėpusius komandos narius!

Et, ir vėl! Paleidžiu motociklą, šįkart - ant iškirsto medelyno plynės, čia apstu šakų šakelių ir kelmų. "Aršiau važiuoti!" 

Kitą kartą - ant daugybės šakų siauro keliuko įkalnėje. Susikaupiu motociklo kėlimui, bet jau atšvilpia komandos narys. Guldo savo žirgą ant žemės greta ir padeda man. Nesiekiu pagrindo po kojomis, tad man prilaiko motociklą - "tik drąsiau gazo"! Aha, jo! Bet iš priekio jau leidžiasi kita komanda! Sudarau kamštį, ir dėl to jaudinuosi! "Ir - pasitikėk komandos nariu!"

Įkalnė miške tarp medžių. Neišsuku, įstringu tarp medžio ir motociklo. Pakėlus motsą, dabar riedu atgal. Uf, bet už mane to niekas nepadarys. "Pirmyn tik! Gazo ir lėtai leidi sankabą, lauki sukibimo". 

Pievos su kurmių ir traktorių arimais ar miško keliukai su duobėmis, šokčioju kaip maišas ant motociklo. "Atsistoti!" 

Nuokalnė, staigesnis šlaito nulipimas, stabdausi, ir vėl koją nukeliu. Nesiekiu žemės, nupuolu, nulaužiu stabdžio rankenėlės burbuliuką. "Jeigu judi - jokių kojų ant žemės!" 

Kelias ne čia, tad visi apsisuka per gumbus, duobes, purią žemę. Per mažai akceleratoriaus, tad vėl keliuosi motociklą. "Drąsos!"

Vienu metu prie mūsų prisijungia ir švilpia kartu kokios 3 komandos. Po kiek laiko sustojus praleidžia mane pirmyn siauru smėlėtu tarpu. Suabejoju, ar pralįsiu. Švelniai pabučiuoju žemę, vyrai padeda pakelti. "Neabejok!" 

Kažkur palieku ir sankabos rankenėlės burbuliuką.

Greta pelkės dauba su pliurzos "upeliu" - kertu, bet už jos susimėtau ir krentu. Pasikeliu, stumdydama puškuoju pirmyn atgal, kad apsukčiau. O vyrai - jau visu džiaugsmu neria į pelkėtą iškirstą medelyną, kurio centre - dar keli medžiai su lankytinu punktu. Aplinkui gaudžia motorai - kas įstrigę iki pusės, kas stumiasi motociklą, kas nešasi, kas ilsisi ir vėl bando lipti per visus medžius ir rąstus. Gryna, tikra, enduro romantika! 

O šiaip visu kitu laisvu (nuo per mažo greičio) laiku lėkiau paskui komandą pagal navigacijoje sudėliotus taškus. Vyrai puikiai orientavosi, nemažai objektų surinkome ir manęs nepametė - saugojo ir rūpinosi. Ačiū Vytui ir Žilvinui! 

Savaitgalis buvo tikras hard enduro - žibučių nusėtas, saulės spindulių užpildytas miškas! Man tai buvo pakankamai ekstremali pažintis su savo naujuoju bendražygiu - grakščiu, žavingai uodega slystančiu, lengvu (pagal svorį ir valdomos masės pojūtį), aštriu (galios - per akis) ir būtinu dar prisijaukinti (nes per mažai suku arba per daug ne laiku "atsisuka") - KTM.

Puiki diena su linksma kompanija - prisijuokėme į valias! 

Džiaugiuosi, kad čia atėjau. Į komandą, po kurios vardu "Mediafon-Motoshop" slypi azartiški, linksmi, rūpestingi, iššūkių alkani ir gyvenimą mylintys nariai.

Oficialūs rezultatai? Viena komandos trijulė užėmė 2-ąją vietą, mūsiškė - 5-ąją, trečias sąstatas - irgi šauniai pasilakstė :) Tiesa, 5 vieta iš 17-os laiku finišavusių komandų - turbūt neblogas rezultatas ;)

P. S. Kažkada rašiau, kad žibutės - tai hard enduro!!!

Šiek tiek fotos:

Populiarūs įrašai