Kvepia mėlynai

Štai, pagaliau, žvyrkelis! Nuotykio skonis! "Jawutė" pasidengusi pieno spalvos smėliu, dulkėtos "Fox" pirštinaitės. Smagu švilpti ten, kur truputį mėto, kur kartais nieko nematyti, kur ne viskas užtikrinta ir stabilu. Nors tik 40 km, tai buvo pati "skaniausia" kelionės dalis.

Saulė blizgina akis, akimirkai nuleidžiu galvą. Lengvos, vasarinės kelnės švelniai plazda vėjyje - tai viena gražiausių motociklizmo detalių. 

Asfaltas - it vandens paviršius. Arba nugludintas švitriniu popieriumi. Mirkčioja akmenukai. Jau pamiršau, ką reiškia ilgai važiuoti tiesiąja plentu!

Šiais metais tiek daug gandrų. O dabar, jau užaugę, kartu su tėvais ir vaikai pievose žingsniuoja, viršum galvos skraido, lizduose išdidžiai stovi. Ir netruks išskristi, už savaitės...

Rugpjūtis - tai auksu tviskančios ražienos. Švelniai spindintys laukai. Kombainai dirba dieną naktį. Ypač - viduryje Lietuvos, kur žvilga lygumos kiek tik užmatyti.

Raudonos žalumoj.

Svirpliai.

//

"Su JAWA iki jūros" įveiktas visas maršrutas, apie 1000 km, 4 dienos ir trys naktys po žvaigždėmis. Kiekvieną dieną reikėdavo ką nors "pakrapštyti" - vieną motociklą rimčiau, kitą - "profilaktiškai", ir tik dvi "Jawutės" visiškai nepareikalavo dėmesio.

Manoji Uoga užsispyrė tik pirmąją dieną: likus 7 km iki dienos stovyklos, užduso. Nepadėjo "karbų" prapūtimas, ir akumuliatorius nusėdo. Su priekaba, jau po vidurnakčio pasiekėme nakvynės vietą. Po ryte atlikto "remonto" (prapūstas oro filtras ir pan.), kitas dienas Gražutė burzgė be rūpesčių!

Kelionė, kuri kvepėjo mėlynai. Tiek prisiuosčius, galima ir apsinešti!

//

Antra diena, Liepoja. Nakvynė ant smėlio ir "šiškų":Trečia diena. "Naval Port Karosta" muziejus. Viena geriausių kada nors girdėtų ekskursijų!


Net dešimt kelio remonto šviesoforų kelyje Liepoja - Kretinga:


Kretingoje turėjau garbės išbandyti man pačią gražiausią JAWA! 
Tvirtą, standžią, puikiai riedančią Californian!


Prie "Auksnio elnio sodybos", moto muziejaus:


Dar remonto:


Vakaras Biržuvėnuose:


Ketvirta diena. Labas rytas! 


Lyduvėnų tiltas


Kelionėje vienu metu važiavo nuo 5 iki 12 Jawų. 


Prieš pat Vilnių (dar šiek tiek "profilaktikos")...


* Įrašas publikuotas ir SuJAWA.lt

Daugiau fotografijų ir įspūdžių - organizatorių svetainėje

Populiarūs įrašai