Pievose

Šokinėja motocikliukas. Miestelyje stabdausi: "Ėėėė, ne, čia turėjo būti žvyrkelis." O dabar jau asfaltas. Apsisuku ir iš kuprinės traukiu ištikimą, aplamdytą žemėlapį. Hmm... Pasitraukiu į šalikelę, atrieda keli kombainai, skirti nuimti derlių. Studijuoju keliukus. Ir tik... vienas iš didelių agregatų stabdosi ir dar parieda metrą atgal. Et, nepraslydo mano kasytė pro akis - gausiu šnektos.

Tik netikėtai girdžiu: "Aldona? Ko ieškai?" Atsisuku ir negaliu patikėti! Tai vaikinas iš šių metų kelionės APL! Vidury Lietuvos, pievų, beieškant keliukų. "Lėk pro ten, kaip APL važiavom." Na taip, aš pamenu, kad ten per šlapias vietas ir smėlį broviausi... kur JAWA teko nulaikyt ir kitaip valdyt :)
Bet juk! Šian aš su KTM, tad pasuku panemune.

Tik nuriedėjus kolegai, netrukus mane stabdo pasieniečiai. Gerai, kad dokumentai ne tik visi ir tvarkingi, bet kad jų nepamiršau, ir valstybinis numeris kuprinėje :) Vėliau prasilenkiu su dar keliais patruliais.

Panemunėje erdvu - šieno ritiniai, laukai... tik netikėtai netoli ganyklos į mane parlekia gal 100 karvių! Nusigąstu ir migam keičiu kryptį - pasuku ieškoti kitų pievoje supluktų provėžų.

Linksma išvyka! Ir baltą arklį mačiau! Esu teisingam kely.

Garaže


Populiarūs įrašai