Padanga ir pavasaris

Atidarau dureles - pavasario  saulėje įkaitęs Miniukas išleidžia troškų garą. Bet palaukite - šitas kvapas jam neįprastas! Et, teisingai - nerdama į saloną plačiai nusišypsau. Juk padanga! Tiksliau - visas ratas!

Atsisuku žvilgtelėti - naujutėlaitė guma, nešvarūs stipinai, sena žvaigždė ir saulėje blizgantis oranžinis guolis! Net didžiuodamasi grožiuosi - pagaliau per šio pavasario pūgas ir liūtis, saulę ir vėją pavyko visa logistika: nuimti ratą kapitono garaže; pasiimti padangą kitame, nulėkti iki Mito... Būtų lengva, bet pakeliui reikia iš brolio susiveikti mašiniuką ir derintis prie visų laiko.

Užtat pasigardžiuodama meistrui paantrinau: taip, mano brolis tikrai geras. Ir net jeigu kapitonas sakė "oj, brolis supyks", žinojau, kad nei kiek. Atsakiau: "tikiuosi nepamatys" :) Net jeigu kelias savaites su padanga už nugaros teks važinėti!

Tad vėl nusišypsau! Nors kvapas svaigina, šaunu riedėti gatvėmis kai bagažinėje teliuškuoja benzinas kanistruose. Kai užsižioplinu ar suku penktą ratą, nes balsu dainuoju kartu su "Red Hot Chilli Peppers". Tiesa, kai Miniukas važinėja taip, kaip jam priklauso - už vairo tikrai būnu ne aš, jeigu ką :D

Pašėlęs pavasaris, tikiuosi, pagaliau ateis su visam. 


P. S. Ne, į bagažinę netilpo ;)


Populiarūs įrašai