Kol vėjas gano debesis

Tokia mažutė šalis - dauguma pažįstami. Tokia mažutė šalis - daugybė apkalbų. Tokia mažutė šalis, bet mano, mūsų.

Motociklizmo pasaulyje patyriau visko. Savaime, kad ir lakoniškai, norisi pasižymėti faktus. Kad jie liktų įrašyti, ištarti, jiems suteikta vieta ar laikas - ir keliaučiau toliau.

Jaučiu pareigą patikslinti, kodėl sumažėjo mano tekstų spaudoje. Ėmiausi daugiau darbų, tad rašyti liko... kitas laikas. Net jeigu dar nesuteikiau kūno daugeliui man įdomių temų, įrašytų sąsiuvinyje, būsimų straipsnių nepamiršau.

Nutikimai? Du. Moralinis lūžis Tuarego ralyje, kur rašiau ir fotkinau kaip komandos reporterė. Tiesa, buvusios.
Antrasis - stiprus griuvimas APL metu. Plius, sušalęs it surambėjęs kūnas (šlapiausias visų laikų APL'as) ir anei lašo karšto vandens duše. Klausimas - ar rytoj būsiu pajėgi tęsti kelionę - buvo tarsi klausimas apie savo pareigas. Esu organizatorė. Apie savo aistrą. Esu enduristė. Tuo viskas pasakyta.

Akimirkos? Jų daugybė! Gyvenimas man suteikė privilegiją jas pastebėti, išmąstyti ar įsivaizduoti, akcentuoti ir godžiai sugerti. Tai kadrai, kurie sustabdo tekančią vagą, kadrai, kurie visada įprasmina gyvenimą. Dažniausiai jos mane įkvepia kurti ir dar stipriau mylėti. Jos kartais ir skauda, bet tai yra reikalinga.
Būtent akimirkos yra slapčiausias, artimiausias patyrimas, kurį apibūdinti vis labiau pritrūksta žodžių... O galbūt jos tiesiog neskirtos viešumai, bet brandai, asmenybės susiformavimui - tyloje.

Tikslai? Šiais metais pasiekiau susidėliotus planus. Tačiau, turiu pripažinti sau, svajonė nutolo. Ne dėl to, kad trokštu silpniau, bet dėl besikeičiančios vėjo krypties - jis turi priežastį ją "nupūsti" ir dar šiek tiek po debesis "paganyti"... Esminiai klausimai man neduos ramybės, kol į juos neatsakysiu, net jeigu užtruksiu dar penkerius metus.

Kitais metais žinau, ko imsiuosi ir tai padarysiu, o ką paliksiu spręsti žvaigždėms. Kol jis gano debesis, aš keliauju toliau.

Ačiū, kad skaitote ar apkalbate. Kad siūlote mintis tekstui ar diskusijai, kad prieštaraujate.

Važiuokime kartu: būkime mažutės, bet gražios šalies (bendruomenės) motociklininkais - garbingais, kilnios širdies, aistringais.Populiarūs įrašai