Visą dieną

Kalendorius kompiuteryje praneša: "Aldonos gimtadienis. Visą dieną." Ką gi, visą dieną!

Džiaugiuosi sulaukusi sveikinimų. Norisi tikėti, kad tie, kurių nepažįstu, kažkuo įsiminė mane iš kuriamo gyvenimo - minčių, veiklos, polėkio. Norisi tikėti, kad galiu prisidėti ir prie to, kaip gali būti suprantamas pasaulis: jautriai, pozityviai, galbūt net drąsiai... Bet dar labiau trokštu, kad tai, kaip gyvenu, skatintų mąstyti ir nebijoti. Visada laukiu jūsų nuomonių, kritikos (aišku, su argumentais!) ir minčių.

O tie, kurie mane pažįstate... Trokštu jus pažinti geriau. Šiame tolimame (ekranų-klaviatūrų) pasaulyje išlaikyti artimus žmones yra sunku. Visada abejojau, ar tai "moku", tad apie draugus vis dar svajoju. Draugų būrį, kuris žinotų mane kaip nuluptą (bet čia iškyla "problemikė" - "nusilupti" prie vyrų negaliu) ir mes kartu supiltume tą kalną, kartu griūtumėme ir mokytumėmės! Juoktumėmės ir žinotume - mes esame jėga, būtini vienas kitam, vienas organizmas. Bet suaugusiųjų pasauly tai tampa dažniau vizija, negu siekiu...

Ačiū už sparnuotus palinkėjimus! Aš tęsiu savo skrydį! O kai galėsiu, kai širdis dainuos, dalinsiuosi ir su jumis! Ne tik žodžiais, bet ir veiksmais.

Apkabinu.


Populiarūs įrašai