MANE VEŽA! 2017

Koks yra motociklo pojūtis? Greitis, vėjas, metalas, motoras? O jausmas? Laisvė, svajonė, iššūkis? Atsakymų gali būti daugybė. Tačiau koks yra pojūtis, jeigu nematai arba sunkiai matai?

Motociklininkų ir aklųjų žygis per Lietuvą yra bendrystės gestas. Poreikis susipažinti su neregiais bei sužinoti, koks jiems yra motociklas. Noras tiesiog važiuoti kartu!

Tad kiečiu rezervuotis laiką! Renginio data - birželio 10 d, šeštadienis, vieta - visa Lietuva. Gegužės viduryje motociklininke.lt pradėsiu vairuotojų registraciją. Sekite naujienas :)


Lietuvos Aklųjų ir Silpnaregių Sąjunga rašo:

"Kviečiame registruotis į motociklininkų ir neregių žygį per Lietuvą, kurį organizuoja VšĮ LASS RC drauge su www.motociklininke.lt! Žygio metu visoje Lietuvoje motociklininkai pavežės neregius ir silpnaregius - kilometražas gali būti nemažas, vėją plaukuose tikrai pajusite! Kiekvienam užsiregistravusiam neregiui / silpnaregiui rasime "ratus", taip kad net jei esi iš mažo miestelio - nedvejok! Akcijoje gali dalyvauti tik pilnamečiai, o viršutinė amžiaus riba nenustatoma :) Kur važiuosime ir ką veiksime atvykę - paaiškės, kai susirinks visi norintys. Apie tolimesnes žygio detales informuosime užsiregistravusius dalyvius."


Populiarūs įrašai