Mėlio kibirkštis

Puikus savaitgalis su enduro bendraminčiais! Kai net karščiai netrukdo lėkti Lietuva ir pažinti jos paslėptą, kuklų, bet grožį. Kai dera nuovargis, žemė, draugai ir motociklas greta.


Net jeigu motocikliukas Mėlis šįkart rimtai prieštaravo. Galbūt nesutiko su karščiais? Maištavo, užvirė, nulūžo, išmetė iš balno...

Kepurnėjantis miške aplink išgriuvusius medžius ant miško keliuko, baigėsi elektrinis starteris. Dar kartą. Tik šį sykį - sudegė rėlė, tad draugai sugalvojo kitokį "raktą" (kaip sakė, "imobilaizerį") - pasikabinusi ant juosmens (kuprinės diržo), vėliau motociklą užvesdavau užtrumpindama - žaibuodama pliusinius kontaktus. Tik visada užsidėdavau akinius dėl žavingos kibirkšties. Panašiai taip:


Dar prieš tai pagavęs kelias dideles šakas, nulūžo veidrodėlis. Smulkmena! Vėliau užkaito galiniai stabdžiai, tad likau ir be jų. O galop, pririjęs žvyro dulkinais keliais paskui bendražygius ir padūsavęs smėlyne, Mėlis mane išmetė iš balno. Stipriai sugėrė smūgį petys, o klubas nusitarkavo iki raudonio į baką. Nutarkavo ir baką! Nieko per daug rimto, tik skaudėjo net juoktis :) 

Ir tai yra nuostabiausia. Grįžti laimingai ir juokis, juoktis Lietuvos grožyje kartu su bendraminčiais!

Šiek tiek vaizdų:


Populiarūs įrašai